دوشنبه 4 بهمن 1400
15 : 5
24 / 1 / 2022
خدمات شهری  >  فرمانده انتظامی فارس ترافیک شیراز ر ا بررسی کرد
جمعه 11 بهمن 1392 10 : 13 تعداد بازدید ها : 1456 کد خبر : 3137
به اشتراک گذاری
بازدید میدانی/
0

فرمانده انتظامی فارس ترافیک شیراز ر ا بررسی کرد

فرمانده انتظامی استان فارس با حضور در خیابان انقلاب شیراز به بررسی مسائل مربوط به ترافیک در این محدوده پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار سیروس سجادیان پنجشنبه شب به همراه رئیس پلیس راهور استان فارس با حضور در خیابان انقلاب شیراز از نزدیک به بررسی موضوعات و مسائلی که ایجاد ترافیک در شهر را به همراه دارد، پرداخت.

وی همچنین با حضور در جمع کسبه این خیابان نظرشان در مورد جمع آوری نرده های خطوط ویژه را جویا شد که شهروندان رضایت خود را اعلام کرده و گفتند که این نرده ها باعث ایجاد ترافیک سنگین در محدوده شده بود.

فرمانده انتظامی استان فارس در حاشیه این بازدید در جمع خبرنگاران گفت: این بازدیدها به منظور بررسی مشکلات و موضوعاتی که باعث ایجاد ترافیک در هسته مرکزی می شوند، انجام می شود.

سردار سجادیان ادامه داد: در این راستا مسائلی پیرامون راه اندازی ایستگاه تاکسی، تغییر هندسی برخی خیابانهای منتهی به هسته مرکزی شهر و... پیگیری خواهد شد.

وی همچنین از پلیس راهور خواست با رانندگان تاکسی که در ایستگاه خود توقف نمی کنند برخورد کرده و تاکید کرد: در این راستا پلیس به منظور روان سازی ترافیک در شیراز موضوعاتی را در دستور کار خود دارد.

فرمانده انتظامی استان فارس خواستار حضور ماموران راهور در مقابل مراکز تجاری هسته مرکزی شهر شد و گفت: این اقدام می تواند از توقف خودروها در مقابل مراکز خودداری کرده و به تبع آن ترافیک روان خواهد شد.

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :