دوشنبه 4 بهمن 1400
13 : 49
24 / 1 / 2022
اجتماعی  >  نیازسنجی رشته‌های جدید در مرکز علمی کاربردی انتظامی فارس
سه شنبه 10 شهریور 1394 01 : 0 تعداد بازدید ها : 1722 کد خبر : 22
به اشتراک گذاری
0

نیازسنجی رشته‌های جدید در مرکز علمی کاربردی انتظامی فارس

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان فارس از نیازسنجی رشته‌های جدید در این واحد دانشگاهی خبر داد.

سردار سیروس سجادیان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیازسنجی رشته‌های جدید در مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان فارس و راه‌اندازی اتاق فکر در این مرکز از مهم‌ترین موضوعاتی است که در دستور کار قرار دارد.

وی با بیان اینکه ثبت‌نام دانشجویان این مرکز در دو مقطع کاردانی و کارشناسی از چند روز گذشته آغاز شده است، افزود: ثبت‌نام در مقطع کارشناسی از روز نهم شهریور ماه آغاز شده و برای مقطع کاردانی رشته‌هایی شامل حقوق با گرایش خدمات قضایی، حقوق با گرایش امور ضابطین، حقوق با گرایش دستیاری قضایی، کاردانی فنی عمران با گرایش ترافیک شهری، آسیب‌شناسی اجتماعی با گرایش پیشگیری از اعتیاد و کارشناسی حقوق با گرایش امور کیفری پیش‌بینی شده است.

عضو مرکز مطالعات راهبردی ناجا با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از 60 نفر با رتبه‌های علمی مدرس، مربی و استادیار به‌عنوان مدرس در این مرکز تدریس می‌کنند، خاطرنشان کرد: برای ترم جدید دوره‌های پودمانی نیز در مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان فارس راه‌اندازی می‌شود.

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان فارس درباره برنامه‌های این مرکز برای سال تحصیلی جدید گفت: در این راستا دوره‌های آموزشی برای مربیان و مدرسان برگزار می‌شود تا این مجموعه را در رسیدن به اهداف خود در حوزه علمی کمک کند.

سردار سجادیان درباره راه‌اندازی رشته‌های جدید در این مرکز اظهار داشت: در این مرکز چند گروه علمی با بهره‌گیری از اساتید با تجربه دانشگاه شیراز، کارکنان نیروی انتظامی و غیره ایجاد شده تا رشته‌های مورد نیاز فرماندهی انتظامی فارس را با همکاری و هماهنگی پلیس‌های تخصصی و معاونت آموزش مورد بررسی قرار می‌دهند تا نسبت به راه‌اندازی آن اقدام شود.

وی تأکید کرد: راه‌اندازی رشته های جدید پس از بررسی و نیازسنجی برای ترم بهمن ماه در دستور کار قرار می‌گیرد.

عضو مرکز مطالعات راهبردی ناجا از راه‌اندازی اتاق فکر در گروه‌های علمی در مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان فارس خبرداد و عنوان کرد: این اقدام به منظور پیگیری کارها بر اساس اهداف این مرکز انجام می‌شود.

سردار سجادیان بیان کرد: راه‌اندازی کرسی‌های دانشجویی با گرایش‌های مختلف و برگزاری جلسات هم‌اندیشی نیز از دیگر موضوعات در دست اقدام مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی استان فارس است.

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :