جمعه 24 اردیبهشت 1400
3 : 26
14 / 5 / 2021
انتخابات  >  حق هر فردی است که بداند سرنوشت خود را به دست چه کسی می سپارد.
سه شنبه 14 بهمن 1399 08 : 16 تعداد بازدید ها : 217 کد خبر : 8981
به اشتراک گذاری
یادداشت سیاسی
0

حق هر فردی است که بداند سرنوشت خود را به دست چه کسی می سپارد.

برای تعیین سرنوشت خود باید بدانیم  سرنوشت خود و کشورمان را به ‏دست چه کسانی میسپاریم.‏

پس از گذشت 42 بهار از پیروزی انقلاب اسلامی و انتخاباتهای انجام شده، میزان دسترسی به عدالت اجتماعی، رفاه، آسایش، آرامش و حقوق شهروندی در سایه جمهوری اسلامی ایران را بخوبی درک کرده و خادم و مخدوم را بخوبی شناخته ایم.

برای برون رفت از شرایط فعلی ‏کشور و شهرهای خود، لازم ‏است هویت و اهداف احزاب و ‏گروه هایی که افرادی را برای ‏ریاست جمهوری و یا شورای ‏شهر معرفی می کنند، بشناسیم ‏تا دچار زیان و خسران نشویم.‏

این روزها جناح های سیاسی و گروه های غیررسمی مبادرت به تبلیغ بر له و یا علیه یکدیگر میکنند.

ماهیت انقلابیون، اصلاح طلبها، اصولگراها، اعتدالیون و مستقلین نیز با عملکردشان برای هر ایرانی و حتی خارجیان و بالاخص دشمنان انقلابی بخوبی مشخص میباشد.

در  133 روز باقیمانده تا انتخابات 1400 چه کسانی را انتخاب کنیم که شایسته‌ی جایگاه های مهم  ریاست جمهوری و شورا های شهرمان باشند که این توان را داشته باشند تا به جامعه نگاه  کرده و درک کنند جامعه به چه چیزی احتیاج دارد و وعده هایی بدهند که براساس قانون اساسی بتوانند آن را تحقق بخشند.

برماست که با پرهیز از هرگونه وابستگی به جناحین سیاسی با روشنگری نسبت به آگاهسازی مردم اقدام و به پیگیری وعده ها و مطالبه گری از اجزای حاکمیت اقدام کنیم. 1399.11.14 – سیروس سجادیان

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :