دوشنبه 4 بهمن 1400
13 : 16
24 / 1 / 2022
دفاعی - امنیتی  >  حضور تیمهای نظارتی برای رسیدگی به عملکرد کلانتریها
پنج شنبه 2 شهریور 1391 22 : 18 تعداد بازدید ها : 1415 کد خبر : 3145
به اشتراک گذاری
سردار سجادیان خبر داد
0

حضور تیمهای نظارتی برای رسیدگی به عملکرد کلانتریها

در برخی موارد شخصا در کلانتری ها حاضر و با مراجعه کنندگان صحبت می کنم تا از نزدیک با نحوه رسیدگی ماموران نیروی انتظامی به مشکلات مردم اطلاع داشته باشم.

 به گزارش خبرنگار مهر، سردار سیروس سجادیان پنجشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت:مشاهده مشکلات مردم وبررسی معظلات اجتماعی که افراد با آن روبرو هستند، بررسی مشکلات مامورین در مسیر رسیدگی به امور مربوط به شهروندان از دیگر اهداف حضور سرزده در کلانتری های شهر شیراز است.

وی ادامه داد: سومین کلانتری که در مدت زمان اخیر ساعاتی را در این مکان به عنوان رئیس مجموعه به مشکلات مردم رسیدگی کردم کلانتری 19 بوستان بود.

فرمانده نیروی انتظامی فارس اضافه کرد: خیانت در امانت، کلاهبرداری، اختلافات خانوادگی ومسائل مربوط به تصادفات ازبیشترین دلایل حضور مردم در کلانتری 19 بوستان بود که 70 درصد از پروندهای موجود با مصالحه طرفین حل می شد.

سجادیان حضور خود به عنوان رئیس کلانتری در مناطق مختلف را در روند رسیدگی به مشکلات مردم موثر دانست و افزود: فقط نباید با حضور فرمانده انتظامی استان در کلانتری ها به مشکلات مردم رسیدگی شود بلکه در زمان های دیگر نیز باید این فرهنگ در کلانتری ها ایجاد شود که مسئولان مربوطه در اسرع وقت به مسائل رسیدگی کنند.

وی یادآور شد: به منظور رسیدگی به عملکرد کلانتری های حداقل سه تیم نظارتی در نیروی انتظامی فارس وجود دارد و در کنار آنها بازرسان ویژه ای نیز در مواقع مختلف به صورت سرزده به کلانتری ها مراجعه می کنند.

 فرمانده انتظامی استان فارس تاکید کرد: در برخی موارد نیز شخصا در ورودی کلانتری ها با مراجعه کنندگان به این مکان ها صحبت می کنم تا از نزدیک با نحوه رسیدگی ماموران نیروی انتظامی به مشکلات مردم  آشنا شوم.

سجادیان سپس به شعار امسال نیروی انتظامی اشاره کرد و بیان داشت:"سهم من در برقراری امنیت چه میزان است؟" شعار امسال نیروی انتظامی است از اینرو باید تلاش کنیم تامیزان نقش شهروندان در تولید وبرقراری امنیت را مشخص کنیم.

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :