دوشنبه 4 بهمن 1400
13 : 33
24 / 1 / 2022
اجتماعی  >  رشد کیفی منابع انسانی از اولویت‌های ناجاست
چهار شنبه 29 مهر 1394 01 : 0 تعداد بازدید ها : 1684 کد خبر : 24
به اشتراک گذاری
10

رشد کیفی منابع انسانی از اولویت‌های ناجاست

رئیس مرکز علمی کاربردی فرماندهی انتظامی فارس و عضو مرکز مطالعات ناجا گفت: یکی از اولویت‌های مهم نیروی انتظامی، رشد و توسعه کیفی منابع انسانی است.

سردار سرتیپ سیروس سجادیان تصریح کرد: رشد و توسعه منابع انسانی با هدف ارتقا سطح خدمات ارائه شده از سوی پلیس به مردم مورد توجه و در اولویت قرار گرفته است.

عضو مرکز مطالعات راهبردی ناجا گفت: دانشگاه‌های علمی کاربردی به عنوان دانشگاه نسل سوم که بر گرفته از نیازهای واقعی جامعه است شکل گرفت.

وی ادامه داد: از ویژگی‌های این دانشگاه مهارت آموزی با هدف ارتقای دانش و ایجاد مهارت‌های متناسب با حوزه فعالیت شغلی است.

سردار سجادیان با اشاره به نقش دانشگاه جامع علمی کاربردی در تربیت نیروهای متخصص افزود: برنامه‌ریزی درسی دانشگاه جامع علمی کاربردی با سه هدف عمده پاسخ گویی به نیازهای اجرایی دستگاه و سازمان متصدی، اثر‌گذاری در اشتغال و نیاز جامعه وتربیت منابع انسانی و اثرگذاری در ارتقا سطح کیفی و کمی شاغلین دنبال می‌شود.

وی ادامه داد: در اندیشه ناجا هیچ یک از افراد به هیچ دلیلی نباید از تحصیل علم و ارتقا دانش باز ماند و سیاست‌ها به سمتی تمایل دارد که هیچ یک از نیروها، خود را از فراگیری دانش و علم روز محروم نمی‌کند.

فرمانده سابق انتظامی فارس سرمایه‌گذاری در آموزش را اقدامی ارزشمند و سودآور ارزیابی و تاکید کرد: مهمترین سود فعالیت‌های آموزشی رشد و تعالی فرد و سازمان است.

وی با تصریح اینکه ناجا در این زمینه توفیقات خوبی کسب کرده است، به راه‌اندازی رشته‌های جدید در این مرکز اشاره و خاطرنشان کرد: با پیگیری‌های انجام شده شاهد راه‌اندازی رشته‌های جدید شامل کاردانی حقوق گرایش خدمات قضایی، کاردانی حقوق گرایش دستیاری قضایی، کاردانی فنی عمران گرایش ترافیک شهری و کارشناسی آسیب‌شناسی اجتماعی در مرکز آموزش علمی کاربردی فرماندهی انتظامی فارس هستیم.

سجادیان با بیان اینکه تعداد 158 نفر از کارکنان فرماندهی انتظامی فارس در نیمسال تحصیلی 95-94 به حجم دانشجویان این مرکز افزوده شده، افزود: در حال حاضر نزدیک به تعداد 400 نفر دانشجو در این مرکز مشغول به تحصیل هستند

 

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :