دوشنبه 4 بهمن 1400
14 : 41
24 / 1 / 2022
دفاعی - امنیتی  >  دستگيري 5 نفر از عناصر پژاک و قاچاقچيان
پنج شنبه 13 خرداد 1389 01 : 0 تعداد بازدید ها : 1383 کد خبر : 2098
به اشتراک گذاری
سردار سجادیان خبرداد:
4

دستگيري 5 نفر از عناصر پژاک و قاچاقچيان

معاون اطلاعات فرماندهي مرزباني ناجا از کشفيات و دستگيري توسط مرزبانان پنج استان مرزي طي پانزده روز گذشته خبر داد.

معاون اطلاعات فرماندهي مرزباني ناجا از کشفيات و دستگيري توسط مرزبانان پنج استان مرزي طي پانزده روز گذشته خبر داد.

سردار سجاديان در گفت وگو با ايسنا گفت: مرزبانان غيور استان هاي سيستان و بلوچستان، کردستان، آذربايجان غربي و بوشهر موفق شدند طي پانزده روز گذشته 10 کيلوگرم هروئين، 5 قبضه اسلحه و پيش از 15هزار قلم کالاي قاچاق به ارزش تقريبي 160 ميليارد ريال و 99 هزار ليتر سوخت قاچاق را طي يک سري کارهاي اطلاعاتي کشف و ضبط کنند.

وي تصريح کرد: در همين رابطه 5 نفر از اشرار و قاچاقچيان، يک نفر از عناصر گروهک تروريستي پژاک 29 نفر متجاوز مرزي و 74 نفر قاچاقچي کالا و سوخت با مشارکت و همکاري مرزنشينان کشورمان دستگير و تحويل مقام قضايي شدند.

سردار سجاديان ضمن اشاره به تدابير سردار فرماندهي ناجا که "اعمال حاکميت بر مرزها يکي از راهبردهاي ناجا است" تصريح کرد: با همت و تلاش همکاران در پي تحقق و اجراي تدبير فرماندهي مي باشيم و در اين زمينه از هيچ تلاش و کوششي براي رسيدن به اين مهم دريغ نخواهيم کرد.

معاون اطلاعات فرماندهي مرزباني ناجا با اشاره به توسعه امنيت پايدار در مرزهاي کشورمان افزود: امروزه امنيت در دنيا مقوله اي است که تمام اجزا يک حکومت با آن سر و کار دارد و براي توسعه امنيت پايدار در مرزها مشارکت، مساعدت و هماهنگي ساير اجزا ضروري مي باشد.

سردار سجاديان خاطرنشان کرد: دشمنان انقلاب اسلامي همواره سعي در به چالش کشيدن امنيت مرزهاي ما را دارند که تاکنون بحول و قوه الهي با شکست و نااميدي مواجه شده اند زيرا مردم خوب ما و به ويژه مرزنشينان به اين مهم اشراف داشته و همواره با همکاري و تعامل با مرزبانان در راستاي برقراري امنيت يار و ياور مرزبانان بود.

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :