دوشنبه 4 بهمن 1400
14 : 14
24 / 1 / 2022
اجتماعی  >  پليس فارس رتبه برتر تامين نظم و امنيت تعطيلات نوروز 93 را بدست آورد
یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 53 : 15 تعداد بازدید ها : 1496 کد خبر : 1034
به اشتراک گذاری
اجتماعی
0

پليس فارس رتبه برتر تامين نظم و امنيت تعطيلات نوروز 93 را بدست آورد

فرماندهي انتظامي فارس در تامين نظم و امنيت نوروز 93 رتبه برتر را از آن خود كرد.

فرماندهي انتظامي استان فارس با توجه به نتايج بازرسي و ارزيابي به عمل آمده از عملكرد يگان هاي ناجا، در تامين نظم و امنيت نوروز 93، رتبه برتر را بدست آورد.

فرمانده انتظامي استان فارس در اين خصوص حائز رتبه برتر شدن را مرهون نقش مردم، در اجراي قانون و مقررات ، توجه به هشدارهاي پليس، همکاری رسانه ها، بعضي از نشريات، شهرداري شيراز، اورژانس و هلال احمر و اداره كل راه و شهرسازي در تامين نظم و امنيت تعطيلات نوروز 93 دانست و گفت: در اين رابطه رسانه هاي استان با همكاري خوبي كه طي اين مدت با پليس داشتند بيشترين نقش را ايفا کردند.

سردار سیروس سجاديان بيان كرد: علاوه بر همكاري خوب مردم با پليس فارس، تعامل و همكاري خوب، استاندار و مديريت ارشد استان و مديران استان با پليس داشته كه در زمينه ارتقاي امنيت اجتماعي و رضايتمندي مردم گام هاي خوبي برداشته شده و در اين خصوص نمي توان نقش رسانه ها را در اين حوزه ناديده گرفت.

در اين خصوص فرمانده ناجا با اهدا لوحي از عملكرد پليس فارس در ايام نوروز تقدير و تشكر كرد و اين موفقيت را مرهون برنامه ريزي، هدايت و نظارت فرمانده انتظامي استان فارس به منظور ارتقا رضايتمندي مردم مسئولان نظام دانست.

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :