سه شنبه 27 مهر 1400
13 : 31
19 / 10 / 2021
سیاسی  >  ایران قوی و دولت مردمی، کابینه ای قوی و تحول گرا میخواهد.
دوشنبه 1 شهریور 1400 36 : 14 تعداد بازدید ها : 120 کد خبر : 9001
به اشتراک گذاری
0

ایران قوی و دولت مردمی، کابینه ای قوی و تحول گرا میخواهد.

وزرایی که دارای اندیشه های پویا و تحول گرا با نیت الهی باشند میتوانند مشكلات كشور را مرتفع کنند.

 ایران قوی و دولت مردمی، کابینه ای قوی و تحول گرا میخواهد.

در کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم چهره های خوبی وجود دارد که سوابق آنان نشان میدهد در سازمانها، نهادها و دولت های گذشته صاحب فکر، اندیشه های تعالی و تئوریهای دفاعی، امنیتی، اقتصادی،اجتماعی و فرهنگی خوبی بوده اند و نسبت به وظایف وزراتخانه های مربوطه اشراف و تحلیل های مناسبی دارند.

سابقه وزرای پیشنهادی دولت آقای رئیسی را مطالعه کردم؛ نظر به اینکه وزیر یک وزراتخانه، میخواهد چندین زیرمجموعه در سطح ملی و استانی را هدایت و راهبری کند، داشتن تعهد، تخصص، کارآیی و سابقه اجرایی در جایگاه معاونت وزیر و رده های همتراز در سطح ملی کمترین انتظار برای تصدی یک وزارتخانه میباشد.

کابینه دولتی که با شعار ایران قوی و دولت مردمی بر روی کار آمده، ضمن توجه به شرایط فعلی برای عبور از بحران های ایجاد شده لازم است، ویژه گی های مدیریت راهبردی و جهادی توام با تخصص در حوزه کاری را داشته باشند تا بتوانند با تعیین و تبیین راهبردهای اساسی و برنامه های قابل اجرا، نسبت به رفع چالش های موجود اقدام و آرامش روانی و احساس امنیت اقتصادی و اجتماعی را برای مردم کشورمان به ارمغان آورند.

به باورم وزرایی که دارای اندیشه های پویا و تحول گرا همراه با انگیزه كار و تلاش با نیت الهی و مبتنی بر علم و تجربه و درایت باشند، میتوانند مشكلات كشور را مرتفع کنند.

وزرایی که با سرلوحه قراردادن *تقوا و پرهیزگاری، خودباوری، اعتماد به نفس، توجه داشتن به پتانسیل های داخل کشور، تلاشگر و خستگي ناپذير، مشاركت‌پذير و پاسخگو در برابر مسئولیت، شجاع و جسور دربرابردشمن، آرمان گرای واقع بین، عادل و ضد فساد بودن، تکليف گرا و تعهدگرا ، قانون گرا و استکبار ستیزبودن* وارد عرصه خدمت شوند میتوانند به تحقق شعار ایران قوی و دولت مردمی کمک شایانی نمایند.

امید که وکلای مردم، براساس سابقه، تجربه، تفکرمدیریت راهبردی و جهادی،داشتن برنامه های قابل اجرا و قابل ارزیابیِ وزرا، دقت لازم را برای رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم معمول و از سهم خواهی های سیاسی از دولت نیز پرهیز کنند.*01شهریور1400- سیروس سجادیان*

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :