سه شنبه 27 مهر 1400
12 : 7
19 / 10 / 2021
دفاعی - امنیتی  >  دست های پشت پرده ی اجرای سند 2030
دوشنبه 1 شهریور 1400 08 : 13 تعداد بازدید ها : 132 کد خبر : 9000
به اشتراک گذاری
یادداشت امنیتی
0

دست های پشت پرده ی اجرای سند 2030

جوانان را به بهانه کم تجربگی تهدید و الزام به برکناری نکنیم.

*جوانان را به بهانه کم تجربگی، تهدید و الزام به برکناری نکنیم*.

نمایندگان مجلس مانع تربیتِ سرباز برای غرب در مدارس کشور باشند. وفاداری به آرمان های انقلاب اسلامی و تلاش برای تحقق منویات رهبر انقلاب، یکی از شاخصه های نماینده انقلابی است که در *بررسی صلاحیت وزرا، نگاه سیاسی، جناحی و سهم خواهانه* نداشته باشد، که البته اکثر قریب به اتفاق نمایندگان مجلس یازدهم با نگاهی مدبرانه،تحلیل گرایانه و پاسخگو نمودن وزرای پیشنهادی دولت سیزدهم اظهار نظر کردند، لذاست که وزرای پیشنهادی با *برنامه هایشان مورد ارزیابی قرار گیرند نه با سلایق سیاسی نمایندگان*.

*دست های پشت پرده ی اجرای سند 2030 در خصوص آموزش و پرورش از کدام آستین بیرون می آید؟!&

رهبر معظم انقلاب در مورد سند 2030 میفرمایند؛ بنده *رسماً علناً، قاطعاً منع کردم از اینکه این کار انجام بگیرد*!! *لُبِ کلام و جان کلام در سند *۲۰۳۰ این است که یعنی جنابعالی، انسان متدیّن و علاقه‌مند به کشورتان، علاقه‌مند به آینده‌تان،*در کلاس درستان سرباز برای غرب درست کنید*!!

*رئیس جمهور سابق آقای روحانی* در پاسخ به تحقق فرمایشات معظم له میگوید؛ *من از هر چه بگذرم از ٢٠٣٠ نخواهم گذشت و آن را اجرا خواهم کرد؟!!!.*

*رئیس جمهور فعلی آقای رئیسی* وزیری را به مجلس پیشنهاد میدهد که میگوید؛ *متعهد میشوم سند ۲۰۳۰ را در هر روزنه ای از بین ببرم.؟!!* لذا این فرصت را باید غنیمت شمرد و از سرباز شدن فرزندان کشور برای غرب جلوگیری کرد.

*جوانان را به بهانه کم تجربگی، تهدید و الزام به برکناری نکنیم*.

منطق حکم میکند که جوانان به صحنه آیند و پیشکسوتان و باتجربه ها به آنها کمک کنند تا تحولی در عرصه های مختلف ایجاد شود،*حال که آقای رئیسی برای تحول در ساختار و سازمان آموزش و پرورش و تحقق منویات مقام معظم رهبری* سعی و تلاش خود را می نماید، بر نمایندگان است که با در نظر گرفتن حفظ منافع ملی و سرنوشت آیندگان کشور و هم چنین تحقق منویات رهبر معظم انقلاب مبنی بر *اجرایی نشدن سندی که قرار است برای غرب سرباز تربیت کند* دقت لازم را معمول و برای اجرایی شدن *سندتحول بنیادین آموزش و پروش با دولت سیزدهم* همکاری و *دولتی که قرار است جوان و انقلابی* باشد، جوانان را به بهانه کم تجربگی*تهدید و الزام به برکناری* نکنیم. *سیروس سجادیان 01 شهریور1400*

ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :