سه شنبه 27 مهر 1400
12 : 56
19 / 10 / 2021
دفاعی - امنیتی  >  نمایندگان مجلس مقدماتِ تربیت سرباز برای غرب در مدارس را فراهم نکنند.
یکشنبه 31 مرداد 1400 01 : 17 تعداد بازدید ها : 141 کد خبر : 8998
به اشتراک گذاری
یادداشت امنیتی:
0

نمایندگان مجلس مقدماتِ تربیت سرباز برای غرب در مدارس را فراهم نکنند.

نمایندگان مجلس وزرای پیشنهادی را با برنامه هایشان مورد ارزیابی قرار دهند نه با سلایق سیاسی.

یکی از شاخصه های نماینده انقلابی و وفادار به اسلام ناب محمدی، این است که در *بررسی صلاحیت وزرا، نگاه سیاسی، جناحی و سهم خواهانه* نداشته باشد.

رهبر معظم انقلاب در مورد سند 2030 میفرمایند؛ بنده *رسماً علناً، قاطعاً منع کردم از اینکه این کار انجام بگیرد*!! *لُبِ کلام و جان کلام در سند *۲۰۳۰ این است که یعنی جنابعالی، انسان متدیّن و علاقه‌مند به کشورتان، علاقه‌مند به آینده‌تان،*در کلاس درستان سرباز برای غرب درست کنید*!!

رئیس جمهور وقت آقای روحانی در پاسخ به تحقق فرمایشات معظم له میگوید؛ *من از هر چه بگذرم از ٢٠٣٠ نخواهم گذشت و آن را اجرا خواهم کرد.*

رئیس جمهورفعلی آقای رئیسی وزیری را پیشنهاد میدهد که میگوید؛ *متعهد میشوم سند ۲۰۳۰ را در هر روزنه ای از بین ببرم.*

حال که دولت آقای رئیسی برای تحقق منویات مقام معظم رهبری در حوزه آموزش و پرورش و براساس خواسته عده ای، نخواسته افردی را که پیشنهاد داده اند بپذیرد، *نباید بدلیل واهیِ و نداشتن تجربه*، با جوانی که برای نسل های آینده کشور برنامه دارد مخالفت و وی را تهدید کنیم. پشت پرده سند2030* چه دستانی در کشوراست که با برهم زنندگان آن مخالفت میشود؟!.

چطور وقتی برای مجلس که افراد باید دارای سابقه و تجربه باشند با سواستفاده از ییانات رهبری درخصوص *دولت جوان و انقلابی*، تفسیر به رای کرده و جوان جوان کرده، لکن برای دولتی که باید جوان و انقلابی باشد و منطق نیز حکم میکند که باتجربه ها به جوانان کمک کنند تا تحولی در کشور ایجاد شود جوانی کنار میرود و جوانان تهدید میشوند؟!

انصاف آن است که از مصادره جوانگرایی به نفع خود و ضررِ به مردم اجتناب کنیم.

 *سیروس سجادیان 1400.05.31*

برچسب ها
ارسال نظر
نام
آدرس ایمیل
دیدگاه :